Tähtää tulevaan.
Ota yhteyttä Hiottuun.

Palvelemme ja autamme, kunhan kerrot meille avuntarpeestasi.

Yhteydenottolomake

Oheisella lomakkeella voit lähettää palautetta hiottulaisille tai pyytää yhteydenottoa. Pakolliset kentät on merkitty tähdellä.


Sosiaalinen media

Yritystiedot ja sijainti

Hiottu Oy

y-tunnus: 1940393-4

Teknologiantie 12 D, 90590 Oulu, Finland

info@hiottu.fi

 

Verkkolaskuosoite: FI4636100000054220

Verkkolaskuoperaattori: SBANFIHH

 OVT-tunnus: 003719403934

Mikäli verkkolaskun lähettäminen ei onnistu, voit lähettää laskun osoitteeseen laskut@hiottu.fi.

Yhteystietoja

 

Satu Lapinlampi

Toimitusjohtaja

040 5636 560

satu.lapinlampi@hiottu.fi

Helpdesk (contact_helpdesk.jpg)

Heikki Anttila

Vastuualue: myynti, avainasiakkaat, projektinhallinta

040 5170 140

heikki.anttila@hiottu.fi

Helpdesk (contact_helpdesk.jpg)

Helpdesk

050 407 5587

(ma-pe klo 9-15, kesäaikaan 9-12)

helpdesk@hiottu.fi

Helpdesk (contact_helpdesk.jpg)

Kari Lapinlampi

Vastuualue: ohjelmistokonsultointi ja -arkkitehtuurisuunnittelu

040 753 3171

kari.lapinlampi@hiottu.fi

 

Mikko Eirola

Vastuualue: teollisuusohjelmointi

041 457 0885

mikko.eirola@hiottu.fi

 

Hannu Orava

Vastuualue: konenäköohjelmointi

044 337 3171

hannu.orava@hiottu.fi

 

Sakari Eirola

Vastuualue: web-ohjelmointi, helpdesk

041 459 2347

sakari.eirola@hiottu.fi

 

Helpdesk (contact_helpdesk.jpg)

Matti Mikkonen

Vastuualue: konenäköohjelmointi

matti.mikkonen@hiottu.fi